Tvorba internetových obchodov

Chcete internetový obchod?

Našou hlavnou špecializáciou je ich tvorba. Náš tím ma dlhoročné skúsenosti s vytváraním a propagáciou internetových obchodov v rôznych oblastiach podnikania. Pred vytvorením Vášho obchodu Vám ponúkame odborné konzultácie na ktorých sa Vám budeme snažiť vytvoriť ten správny marketingový mix pre Váš druh tovaru.


Čo dostanete?

  1. Profesionálny internetový obchod s dizajnom na mieru
  2. Registrácia do 60 katalógov internetových stránok - zoznam stránok.
  3. Registrácia do vyhľadávačov tovarov - Heureka.sk, Pricemania.sk, Najnakup.sk
  4. Pokročilé SEO - optimalizácia pre vyhľadávače
  5. Internetová marketingová kampaň v hodnote 150€ - Heureka.sk + Google Adwords
  6. Podrobné štatistiky o návštevnosti


Funkcie nášho systému

Jadro nášho systému je postavené na systéme OpenCart. Jedná sa o prehľadný a jednoduchý OpenSource e-commerce systém. Je vhodný pre širokú škálu firiem. Administrácia je veľmi prehľadná a jednoduchá. Dodatočné funkcie sa pridávajú pomocou modulov, podľa Vašich požiadaviek. Okrem základných funkcií systému môžeme v základnom balíku nájsť konfigurovateľné spôsoby platby, kupóny pre zákazníkov, Affiliate program, systém na správu reklamácií, správa skladu a mnoho ďalších užitočných funkcií, ktoré sú uvedené v nasledujúcej tabuľke.

 

 

Funkcie systému
Kategórie Neobmedzený počet
Produkty Neobmedzený počet
Parametre tovaru Áno
Obrázková galéria Áno 
Vyhľadávanie Áno 
XML export Áno 
Skladová evidencia Áno 
Zľavové kupóny Áno 
Newsletter (novinky na e-mail) Áno 
Registrácia zákazníkov Áno 
Nákup bez registrácie Áno 
História objednávok Áno 
Rôzne jazykové mutácie Áno 
Notifikácie zákaznika Áno 
Recenzie tovaru Áno 
Doprava a platba
Konfigurovateľné spôsoby platby Áno 
Konfigurovateľné druhy dopravy Áno 

 

 


Nezabudnite

Základom úspešnej propagácie nie je masová reklama, ale ponúknuť budúcim zákazníkom to, čo hľadajú. Z tohto dôvodu sa pri práci vo veľkej miere zameriavame na SEO - optimalizáciu pre vyhľadávače (hlavne Google), propagáciu vytvoreného internetového obchodu vo vyhľadávačoch tovarov (napr. Heureka.sk) a cielenú reklamu Google Adwords.

Spolupracujeme s portálmi Heureka.sk, Pricemania.sk a Najnakup.sk. Náš systém internetového obchodu obsahuje automatické odosielanie produktov priamo do týchto portálov. Takéto riešenie obsahujú napr. obchody OkuliareWayfarer.sk a Skvelydarcek.sk. Ďalšie nami vytvorené obchody si môžete pozrieť v našich referenciách.